Av.tr Uzantılı Web Sitesi

Avukatlık mesleğinde tanıtım ve yeni müvekkil edinme artık tamamen online platformlara kaymış durumda. Her gün avukatlar av.tr uzantılı web sitesi ya da avukat web siteleri gibi kurumsal web siteleri aracılığı ile ya da sosyal medya hesapları aracılığı ile çok ciddi müvekkil kitlelerine ulaşabilmektedirler.

Ancak sadece bir avukat web sitesi kurdurmak ile iş bitmiyor. Bir avukat için önemli olan kurumsal olarak kurdurduğu web sitesinin Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarında üst sıralarda bulunmasını sağlamaktadır. Çünkü internet kullanıcılarının %98'i arama motorlarında bir arama yaptığı zaman gelen sonuç sayfalarında ilk sayfadaki seçeneklere sadece tıklamaktadırlar. Özetle sadece bir avukat web sitesi kurdurup arama motoru optimizasyonu yaptırmayarak arama motorlarında üst sıralara gelmesini sağlamadığınız sürece size bir faydası olmayacaktır.

Brunsia tam da bu noktada sektörde sahip olduğu 9 yıllık deneyimi ile birlikte özellikle avukat web siteleri optimizasyonu konularında müşterilerine etkin çözümler sunmaktadır.

Avukatlar İçin Web Sitesi Neden Gereklidir?

Avukatlar için web sitesi avukatların online itibarlarına son derece katkıda bulunmaktadır. Günümüzde internetin gelişmesi ile birlikte her sektörde olduğu gibi hukuk sektöründe de avukat müvekkil ilişkileri bağlamında internet üzerinden avukat arayan potansiyel müvekkillerin sayısı hızla artmaktadır.

Avukat web siteleri aracılığı ile avukatlar internet üzerinden kurumsal kimliklerini ve potansiyellerini geniş kitlelere kolayca duyurabilirler. Faaliyet alanları hakkında detaylı bilgi, hukuk bürolarının kurumsal yapısını, ekip arkadaşlarını tanıtabilir, hukuk bürolarının adreslerini Google ya da Yandex haritalarında konumlandırarak potansiyel müvekkilleri için çok daha fazla erişilebilir olurlar.

Avukatlık web sitesi aracılığı ile avukatlar hukuki çalışmalarını, tezlerini makale şeklinde kendi isimleri ile yayınlayabilirler. Böylece avukatın isminin internette tanınabilirliği artmış olur ve zamanla daha fazla sayıda potansiyel müvekkil ile iletişime girebilmesini sağlar.

Yine avukat istersen web sitesinde yayınlanan bütün içeriği istediği bütün yabancı dillerde de yayınlanmasını sağlayabilir. Böylece yurtdışı odaklı müvekkil kitlesine de ulaşılabilir olur.

Ayrıca avukat kendi kurumsal web sitesi uzantılı mail hesapları kullanarak kurumsallığını arttırmış olur.

Bütün bu anlatılan özelliklere Brunsia yazılım altyapısı ile sahip olmak ve sunduğumuz hizmetlerin detaylarını öğrenebilmek için lütfen aşağıdaki linki tıklayın.

Av.tr Uzantılı Web Sitesi

Projeye ihtiyacın varsa bize ulaş;

GÖNDER

İletişim

İstanbul Ofis

Büyükşehir Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, No:1 Ekinoks Residance, E-2 Blok, Kat:5, Daire:31, 34520 Beylikdüzü - İstanbul

Münih Ofis

Schulstraße 7, 85757 Karlsfeld / Almanya

İletişim

0049 813 166 771 87