Kişisel Verilerin Korunması Açık Rıza Metni

Brunsia Bilişim Ltd. Şti. ile iletişim kurmak ve talepte bulunmak için iletişim formunu doldurarak ad, soyad, iletişim bilgileri ve metin içeriğinde kişisel verilerini veren kişiler verilerini açık rızasıyla verdiklerini kabul etmiş olmaktadırlar.

Brunsia Bilişim Ltd. Şti. iletişim formu kullanan kullanıcıların paylaşmış olduğu ad soyad, iletişim bilgisi ve soru içeriğinde yer alan kişisel verilerini;

a) İletişim formunu kullanan kişiye doğru hitap edilebilmesi,

b) Kullanıcının iletişim formu aracılığı ile yapmış olduğu talebin teyidi ve iletişim formu verilerinin istatistiksel amaçla tespiti,

c) Doğabilecek uyuşmazlıklarda delil olarak kullanılması amaçlarıyla sınırlı olarak işlemektedir.

Bu kişisel veriler üçüncü kişilerle paylaşılmamaktadır. Uzaktan iletişim araçları ile verdiğimiz hizmetlerde teknik altyapımız gereği hizmet sunulan platformların sunucuları yurt dışında olduğundan ayrıca Zoom, Whatsapp, TeamViewer, AnyDesk gibi yardımcı ek yazılımlar kullandığımızdan kişisel verileriniz teknik anlamda yurt dışına aktarılmış olmaktadır.

Bu kişisel verilerinizin yurt dışına aktarılmasına açık rıza göstermez iseniz uzaktan iletişim araçları ile size hizmet verme imkanımız bulunmadığından randevu alarak fiziki görüşme talep edebilirsiniz.

Bu kişisel veriler, Kanunun 5. maddesinde belirtilen “ilgili kişinin temel hak ve özgürlüklerine zarar vermemek kaydıyla veri sorumlusunun meşru menfaati için zorunlu olması” hukuki sebebine dayalı olarak iletişim formu aracılığıyla otomatik olarak işlenmektedir.

Kanunun“ilgili kişinin haklarını düzenleyen” 11. maddesi kapsamındaki taleplerinizi,“Veri Sorumlusuna Başvuru Usul ve Esasları Hakkında Tebliğe” göre Brunsia Bilişim Ltd. Şti.’nin aşağıdaki iletişim adreslerine başvurarak yapabilirsiniz.

https://www.brunsia.com/

Adrers:Büyükşehir Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, No:1 Ekinoks Residance, E-2 Blok, Kat:5,Daire:31, 34520 Beylikdüzü
E-Posta:info@brunsia.com

Projeye ihtiyacın varsa bize ulaş;

GÖNDER

İletişim

İstanbul Ofis

Büyükşehir Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, No:1 Ekinoks Residance, E-2 Blok, Kat:5, Daire:31, 34520 Beylikdüzü - İstanbul

Münih Ofis

Schulstraße 7, 85757 Karlsfeld / Almanya

İletişim

0049 813 166 771 87