Kurumsal

Brunsia Bilişim olarak; özel yazılım geliştirme, kurumsal web tasarım ve mobil uygulama geliştirme alanlarında siz değerli müşterilerimize profesyonel destek ve çözümler sunmaktayız. Müşteri memnuniyetini en önemli ilkemiz olarak benimseyerek, geliştirme, bakım ve destek süreçlerinde birlikte çalıştığımız müşterilerimizle güven ve memnuniyet ilişkisini sürdürerek kalitemizden ödün vermiyoruz. Brunsia olarak hızla gelişen teknolojiyi takip ederek hem güncel kalıyor hem de müşterilerimize sunduğumuz çözümleri yeniliklere uygun olarak geliştirip verdiğimiz hizmeti daha kaliteli hale getiriyoruz.

Yazılım çözümlerimiz hakkında bilgi almak için bizi hemen arayın.

Hakkımızda

Brunsia Yazılımın Ötesinde Bir Deneyim

Brunsia, dijital dünyada sınırları aşan çözümler üretmeye ve inovasyonu teşvik etmeye adamış bir yazılım şirketidir. Yaratıcı bir ekip ve tutkulu bir vizyonla, Brunsia Web olarak, teknoloji dünyasının her alanında varlığımızı sürdürüyoruz.

Vizyonumuz

Müşterilerimize ve iş ortaklarımıza dünya çapında rekabet avantajı sağlamak için en son teknoloji ve yazılım çözümlerini sunmak için buradayız. Vizyonumuz, sadece mevcut sorunları çözmekle kalmayıp, geleceğe yön vermek ve yenilikçiliği teşvik etmek üzerine odaklanmıştır.

Misyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde yanıt vermek için özelleştirilmiş yazılım çözümleri sunarak iş dünyasına değer katmak misyonumuzun merkezindedir. Brunsia Web, her projeye özenle yaklaşır ve en karmaşık sorunları dahi çözebiliriz.

Neden Brunsia?

Uzman Ekibimiz: Brunsia ekibi, yazılım geliştirme konusunda uzmanlaşmış deneylimli profesyonellerden oluşur.

özelleştirilmiş Çözümler: Her müşterinin benzersiz ihtiyaçlarına uygun çözümler sunarak işinizi büyütmenize yardımcı oluyoruz.

Sürekli İnovasyon: : Teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyoruz ve ürünlerimizi sürekli olarak iyileştirmek için çaba gösteriyoruz.

Müşteri Odaklılık: Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için en önemli önceliktir. Onların başarısı, bizim başarımızdır.

Neler Yapıyoruz?

Yazılım Geliştirme: İhtiyaca yönelik özelleştirilmiş yazılım çözümleri sunuyoruz. Web, mobil, masaüstü veya bulut tabanlı olsun, ihtiyacınıza uygun bir çözüm sunabiliriz.

E-Ticaret: Ürünlerinizi daha geniş pazarlara ulaştırmanız için sizlere kaliteli e-ticaret çözümleri sunuyoruz.

SEO Hizmetleri: Web sitenizin Google'da üst sıralarda yer alması için kapsamlı SEO hizmeti sunuyoruz ve sitelerimizi bu standartlara göre oluşturuyoruz.

Uygulama Geliştirme: Mobil dünyada profesyonelce yer almanız için hybrit ve native mobil uygulama geliştiriyoruz.

UI Tasarım: Kurumsal, kişisel ve özel internet sitelerinizin ön yüzünü profesyonel olarak hazırlıyoruz.

Yazılım Danışmanlığı: Ekibimizle yazılım projelerinize rehberlik yaparak talebiniz doğrultusunda destek sunuyoruz.

CRM Yazılımı: Müşteri ilişkilerinizi daha etkili bir şekilde yönetmeniz için gereken her şeyi sunar.

Domain ve Hosting: Profesyonel ve güvenilir domain ve hosting hizmetlerimiz, çevrimiçi varlığınızı başlatmanız, genişletmeniz veya güçlendirmeniz için gereken altyapıyı sunar.

Brunsia, teknoloji dünyasının hızla değiştiği bir çağda sizinle birlikte büyümek için burada. Daha fazla bilgi almak veya işbirliği yapmak için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Size en iyi çözümü sunmak için sabırsızlanıyoruz.

Daha önce neler yaptık?

10 Yıllık Tasarım ve Yazılım Tecrübemizi Showreel Videomuzda Derledik.

Projeye ihtiyacın varsa bize ulaş;

GÖNDER

İletişim

İstanbul Ofis

Büyükşehir Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, No:1 Ekinoks Residance, E-2 Blok, Kat:5, Daire:31, 34520 Beylikdüzü - İstanbul

Münih Ofis

Schulstraße 7, 85757 Karlsfeld / Almanya

İletişim

0049 813 166 771 87