Smart Law

SMART LAW ÖZELLİKLERİ

ÜRETTİĞİMİZ HER ÇÖZÜM SİZ EKİBİNİZ, ÇALIŞMA HAYATINIZ VE DE MESLEĞİNİZ İÇİN PRATİK, İDEAL, KOLAY KULLANILABİLİR

SMART LAW'A GİT

HUKUK BÜROSU OTOMASYON PROGRAMI İLE PRATİK ÇÖZÜMLER

Smart Law hukuk bürosu otomasyon programı davalarınızdaki müvekkilleriniz, dava duruşma bilgileri, keşif bilgileri, davanın sonucu, dava kapağı, davada görevli çalışanlarınız, davada kullanılan evraklar, vekaletler ve diğer ekleri ekleyerek dava ile ilgili detaylı bilgilere tek bir tık ile ulaşabilmeniz olanak tanır. Smart Law hukuk bürosu otomasyonu ile hızlı bir şekilde dava oluşturabilir, oluşturduğunuz davaya var olan müvekkillerinizden ekleyebilir ya da yeni müvekkil oluşturarak davanıza ekleyebilirsiniz. Davada gerçekleşen itiraz veya yürütmeyi durdurma gibi kararlar sonrasında bu kararların girişini yapabilir gerekli itiraz süresi belirleyebilirsiniz.

SMART LAW HUKUK OFİS OTOMASYONU İLEE OFİSİNİZ HER YERDE

Smart Law hukuk ofis otomasyonu sistemine dünyanın her yerinden herhangi bir cihazdan girebilirsiniz. Böylece hukuk büronuzu gittiğiniz her yerde yanınızda götürmüş gibi özgür olursunuz. İsterseniz cep telefonunuzdan isterseniz tabletinizden ya da laptopunuzdan Smart Law hukuk otomasyon sistemine girebilir ofisinizi kontrol edebilir ve yönetebilirsiniz. Dünyanın neresinde olursanız olun; bulut sistemiyle çalışan Smart Law’da dava dosyalarınız, müvekkilleriniz, evraklarınız ve tüm ofisiniz parmaklarınızın ucuna geliyor.

Projeye ihtiyacın varsa bize ulaş;

GÖNDER

İletişim

İstanbul Ofis

Büyükşehir Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, No:1 Ekinoks Residance, E-2 Blok, Kat:5, Daire:31, 34520 Beylikdüzü - İstanbul

Münih Ofis

Schulstraße 7, 85757 Karlsfeld / Almanya

İletişim

0049 813 166 771 87