Gizlilik İlkeleri

Üyelerimizin-Müşterilerimizin brunsia.com (“Sitemiz”) üyeliği, verdiği bilgilerin gizliliği, korunması ile ilgili işlemleri ve Sitemiz’den satışlara ilişkin diğer hususlarda aşağıdaki cari esaslar benimsenmiştir.

Sitemize girilen bilgilerin ve işlemlerin güvenliği için gerekli önlemler, bilgi ve işlemin mahiyetine göre Brunsia Bilişim Ltd. Şti. ve/veya ilgili Kart Kuruluşlarınca sistem ve internet altyapısında alınmıştır. Tüm kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili Banka ve benzeri Kart Kuruluşları’nca online olarak aranızda gerçekleştirilmektedir (Kredi kartı şifresi gibi bilgiler Brunsia Bilişim Ltd. Şti. tarafından görülmez ve kaydedilmez).

Müşterilerimizin Sitemize üyelik, ürün/hizmet satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı girdikleri bilgiler, özellikle kredi kartı ve banka kartlarına ait gizli bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez. Üyelerimize-Müşterilerimize ait bilgiler yasal düzenlemelerin öngördüğü sorumluluklarımız çerçevesinde ilgili kuruluşlara açıklanabilir. Ayrıca üyelikleri ve/veya alışverişleri sırasında vermiş oldukları iletişim bilgileri ve diğer bilgiler Sitemize üyelik işlemlerinizin yapılması, güncellenmesi, muhtelif ürün/ Brunsia Bilişim Ltd. Şti. ile iş ortakları ve tedarikçileri tarafından verilebilmesi/satımı, ürün/hizmet ücret-masrafı tahsilatları ve çeşitli tanıtım-reklam, promosyon, iletişim, satış-pazarlama ve kartlandırma uygulamaları için süresiz olarak kayda alınabilir, Brunsia Bilişim Ltd. Şti. ve belirtilen kuruluşlar nezdinde saklanabilir, işlenebilir, gerekli görülen hallerde-yerlerde paylaşılabilir ve kullanılabilir.

Sitemizin diğer internet-web sitelerine bağlantı verdiği hallerde tüm kullanım ve işlemler için o sitelere ait gizlilik-güvenlik politikası ve kullanım şartları geçerlidir; Sitemizden reklam, banner, içerik görmek veya başka herhangi bir amaç ile ulaşılan diğer web sitelerinden bilgi kullanımları, keza sitelerin etik ilkeleri, gizlilik-güvenlik prensipleri, servis kalitesi ve diğer uygulamaları sebebi ile oluşabilecek ihtilaf, maddi-manevi zarar ve kayıplardan Brunsia Bilişim Ltd. Şti. sorumlu değildir.

Sitemizde yer alan her türlü bilgi, içerik ile bunların düzenlenmesi ve kısmen/tamamen kullanımı konusunda Brunsia Bilişim Ltd. Şti. ile anlaşmasına göre üçüncü sahıslara ait olanlar hariç) tüm fikri-sınai haklar ve mülkiyet hakları Brunsia Bilişim Ltd. Şti.’ye aittir.

brunsia.com üzerinden satın alınan Program, Eklenti, Modül, Script, Eticaret Sitesi, Web Tasarım Hizmeti, Sosyal Medya Hesap Yönetimi ve Hizmet için bu husustaki uygulama şartlarımız dahilinde para iadesi mümkün olan hallerde ürün idesi brunsia.com ‘a yapılmalıdır.

brunsia.com’dan satın almış olduğunuz ürünlerin bu husustaki uygulama şartlarımız dahilinde iadesi mümkün olan hallerde ürün mukabili tüm brunsia.com Program, Eklenti, Modül, Script, Eticaret Sitesi, Web Tasarım Hizmeti, Sosyal Medya Hesap Yönetimi ve Hizmet için ödediğiniz tutarı aşmamak üzere iade çeki alabilir ve bu iade çeklerini brunsia.com istediğiniz ürünlerde ve istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

İade Çekleri mukabili para ödemesi yapılmamaktadır.

İade edilecek ürünler için fatura ibraz etmek zorunludur.

Sitemizden alışverişlerinizde her işlem sırasında göreceğiniz ilgili sipariş ön bilgilendirme formu-satış sözleşmesi de geçerli olacaktır.

Ek bilgi almak istediğiniz konularda Sitemizde belirtilen iletişim yolları ile Brunsia Bilişim Ltd. Şti.’ye danışabilirsiniz.

Projeye ihtiyacın varsa bize ulaş;

GÖNDER

İletişim

İstanbul Ofis

Büyükşehir Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, No:1 Ekinoks Residance, E-2 Blok, Kat:5, Daire:31, 34520 Beylikdüzü - İstanbul

Münih Ofis

Schulstraße 7, 85757 Karlsfeld / Almanya

İletişim

0049 813 166 771 87