İçerik Hizmeti

08.09.2023 / Web Sitesi

İÇERİK YÖNETİMİ NEDİR ?

İçerik yönetimi, sitenizin metin içeriğinin yönetilmesi işidir. Daha açık bir ifade ile makale yazılması, yazılmış bir makalenin düzenlenmesi ya da google da üst sıralara çıkmanızı sağlayan seo kurallarına uygun hale getirilmesi içerik yönetimi işlemleri arasındadır. Özgün makale, web arama teknolojisinde, arama motorlarının birinci derecede dikkate aldığı unsurdur.

AVUKATLAR İÇİN SUNDUĞUMUZ HİZMET

12 yıllık tecrübemiz ve profesyonel Front-End Developer ekibimiz ile sadece hukuk bürolarına ve avukatlara profesyonel olarak hizmet vermekteyiz.

Kurumsal web sitesine seo kurallarına uygun özgün içerik yazmaya vakit bulamayan avukatlar için, alanında uzman editör ekibimiz, avukatların belirledikleri konular başlıkları ile ilgili makaleler yazar ve onların onayına sunar. Profesyonel ekibimiz makalelerle ilgili onay aldıktan sonra, avukatın web sitesinde özgün olarak yazılmış makaleyi yayınlar.

BİZE ULAŞIN

İÇERİK HİZMETİ AVUKATLAR İÇİN NEDEN ÖNEMLİ?

Arama motorları, google da üst sıralarda yer almak için yapılan seo kurallarına uygun metinleri dikkate alır. Sıralama bu şekilde yapılır. Seo kurallarına uygunluğun ilk unsuru özgün makalelerdir.

Kopya içerikler arama motorları tarafından tespit edilir ve sıralamanız gerileyebilir.

Arama motorları sürekli güncellenen sitelere öncelik verir.

Müvekkilleriniz ya da potansiyel müvekkilleriniz, güncel olan sitenizde sorunlarına daha kolay cevap bulur.

İçerik anlamında boş bir site anlamsızdır ve sitenize ulaşılması daha da zorlaşır.

Google, internet sitelerini sıralamada bazı kriterler kullanır. Arama Motoru Optimizasyonu (seo) müşterilerimize sunduğumuz teknik işlemlerin en önemlisi profesyonel özgün makale yazım işlemleridir. Google, sitenizde yer alan içeriğin özgün olmaması durumunda sizi en alt sıralara atar. Yani özgün makale girişi, google da sitenizi en üstlere taşıyacak olan SEO işlemlerinin en önemli boyutudur.

Google kendini sürekli güncelleyen yapay zekaya sahip bir arama motorudur. Google yöneticileri dâhil hiç kimse sıralamaya elle müdahalede bulunamaz. Size bu konuda ayrıcalık yapacaklarını iddia eden kişi ve kurumlara asla itibar etmeyiniz. Çünkü bu mümkün değildir.

Google hiç bir şekilde hile ve hurdaya izin vermez. Sitenizin içerik bakımından işaretlenmemesi ve spam sınıfına alınmaması için, yeterince dolu ve tamamen sitenizde özgün içerik olması gerekmektedir. Böylece, sitenizin ne kadar değerli ve üst sıralarda listelenmeye ne kadar uygun olduğuna sistem karar verebilir. Aksi durumda siteniz indekslenmez ya da çok geri sayfalarda görüntülenir.

Projeye ihtiyacın varsa bize ulaş;

GÖNDER

İletişim

İstanbul Ofis

Büyükşehir Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, No:1 Ekinoks Residance, E-2 Blok, Kat:5, Daire:31, 34520 Beylikdüzü - İstanbul

Münih Ofis

Schulstraße 7, 85757 Karlsfeld / Almanya

İletişim

0049 813 166 771 87