Şartlar ve Koşullar

İşbu sözleşme maddeleri, Brunsia Bilişim Ltd. Şti. İle bu site aracılığıyla program, eklenti, modül, script, Eticaret Sitesi, Web Tasarım Hizmeti, Sosyal Medya Hesap Yönetimi ve hizmet satın alan kullanıcılar arasında geçerlidir. Siteye üye olan herkes veya misafir alışverişi tercih eden tüm kullanıcı ve müşteriler, bu sözleşmenin maddelerini kabul etmiş sayılır.

1- Program, Eklenti, Modül, Script, Eticaret Sitesi, Web Tasarım Hizmeti, Sosyal Medya Hesap Yönetimi ve Hizmet satışlarında, satın almadan önce mutlaka demo sitemizden ürünü deneyiniz veya kendi yedeklerinizi almayı unutmayınız. Yaptığınız testler sonucunda işinize yarayacağına emin olduktan sonra satın alınız. Bahsedilen hizmetlerden her hangi birini satın aldığınızda değişiklik yapmak yerine tarafımızdan değişiklik, sorun giderme veya güncelleme talep ediniz.

2- Birinci maddedeki hakkımız saklı kalmak koşuluyla, yazılımdan veya programlamadan kaynaklanan sorunlarda bir (1) ay boyunca ücretsiz teknik destek vereceğimizi ve üç (3) ay boyunca ücretsiz güncelleme sağlayacağımızı taahhüt ederiz.

3-Sitemizde tanıtımı ve satışı yapılan Program, Eklenti, Modül, Script, Eticaret Sitesi, Web Tasarım Hizmeti, Sosyal Medya Hesap Yönetimi ve Hizmetler belirtilen platformda çalışmak üzere tasarlanmıştır. Modifiye edilmiş yani ana yapısı değiştirilmiş platformlarda çalışacağını GARANTİ ETMİYORUZ.

4- Tüm müşteri ve kullanıcılar, kullanıcı adlarını ve şifrelerini güvenli biçimde oluşturmak ve korumakla sorumludur. Sistemden yapılan alışverişlerde üyelik bilgileri ve formlarda tarafınızdan doldurulan bilgiler doğru kabul edilecektir. Ödeme sayfalarımız PAYU Türkiye Ödeme Sistemi ve Güvenlik şifreleme güvencesinde olmakla birlikte, şifrenizin veya kredi kartı bilgilerinizin 3. şahısların eline geçmesinden Brunsia Bilişim Ltd. Şti. sitesi veya çalışanları sorumlu tutulamaz.

5- Brunsia Bilişim Ltd. Şti. üyenin sözleşme konusu hizmetlerden, teknik arızalar dışında, yararlandırılacağını, üyenin paylaşıma açtığı kişisel bilgileri dışındaki bilgilerin hiç bir şekilde yasal zorunluluklar hariç üçüncü kişi ya da kuruluşlarla paylaşılmayacağını kabul ve taahhüt eder.

6- Brunsia.com sitesinin çalışmasına engel olacak herhangi bir elektronik sabotaj, kazançlara müdahale amaçlı girişimler ve/veya saldırıya neden olduğunun tespit edilmesi veya resmi makamlardan, üyeye yönelik suç duyurusu ya da resmi soruşturma talebi gelmesi halinde, Brunsia Bilişim Ltd. Şti. ilgili üyenin kimlik bilgilerini araştırma ve açıklama hakkına sahiptir.

7- Ödemeniz tarafımızdan onaylandıktan sonra, ürün veya hizmet teslimi 24 saat içerisinde gerçekleşecektir. Ürün sayfasında aksi belirtilmedikçe tüm ürünlerimizde kurulum tarafımızdan ücretsiz olarak yapılmaktadır. İsteğiniz halinde kurulumu kendiniz de yapabilirsiniz.

8- Yaşanan anlaşmazlıklarda bu sözleşme hükümleri geçerlidir. Firmamız ve müşterilerimizin sulhen anlaşma veya uzlaşma sağlayamadığı durumlarda,işbu sözleşmeden dolayı doğan veya doğabilecek her türlü ihtilafın hallinde İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

Projeye ihtiyacın varsa bize ulaş;

GÖNDER

İletişim

İstanbul Ofis

Büyükşehir Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, No:1 Ekinoks Residance, E-2 Blok, Kat:5, Daire:31, 34520 Beylikdüzü - İstanbul

Münih Ofis

Schulstraße 7, 85757 Karlsfeld / Almanya

İletişim

0049 813 166 771 87