BRUNSIA WEB ARCHITECTS

Brunsia, sadece Avukatlar ve Hukuk Bürolarına özel online çözümler üreten bir yazılım şirketidir.

KURUMSAL

İnternet Dünyasında sadece Avukatlara ve Hukuk Bürolarına kurumsal çözüm ve danışmanlık
hizmetleri sunmak temel faaliyet alanını olarak belirleyen Brunsia İstanbul Beylikdüzü’ nde Faaliyet göstermektedir.
Brunsia, hukuk büronuz için ihtiyaç duyduğunuz tasarım, yazılım ve danışmanlık hizmetlerini, ihtiyaç duyduğunuz oranın üstünde sunarak hem sizi hem de müşterilerinizi memnun etmeyi amaç edinmiştir. Çağımızın buluşu internet her geçen
gün yeni iş alanları açmakta, yeni başarılarda adından bahsettirmektedir. Hem etkin iletişim gücü, hem denetlenebilir
yapısı ve en önemlisi ucuz olması nedeni ile bütün iş kollarına yenilikçi bakış açısı getirmektedir.

SMART LAW HUKUK OTOMASYONU

Smart Law Dava Takip ve Hukuk Bürosu Yönetim Sistemi davalarınızdaki müvekkilleriniz, dava duruşma bilgileri, keşif bilgileri, davanın sonucu, dava kapağı, davada görevli çalışanlarınız, davada kullanılan evraklar, vekaletler ve diğer ekleri ekleyerek dava ile ilgili detaylı bilgilere tek bir tık ile ulaşabilmenize olanak tanır.

Hızlı bir şekilde dava oluşturabilir, oluşturduğunuz davaya var olan müvekkillerinizden ekleyebilir ya da yeni müvekkil oluşturarak davanıza ekleyebilirsiniz. Davada gerçekleşen itiraz veya yürütmeyi durdurma gibi kararlar sonrasında bu kararların girişini yapabilir ve gerekli itiraz süresini belirleyebilirsiniz.

BRUNSIA SEO

Arama Motoru Optimasyonu (Seo) sürecinde web sitelerinizi arama motorlarında rekabet şartlarına göre belirlenen hedef kelimelerde yükselmesini sağlayın.

Hukuk Bürolarına özel etkin SEO çalışmalarının faydalarını hızlı bir şekilde alabilir siniz. Avukat Web sitenizin doğal yayınları ve sıralamalarını popülerleştirme anlayışı içerisinde, yapılan paylaşım ve tüm SEO Çalışmaları, web sitesi sahibinin bilgisi dışında yapılan çalışmalardır. Bu sayede kullanıcıların siteyi faydalı bularak çeşitli paylaşımlarda bulunması hedeflenmektedir.

BRUNSIA AVUKAT WEB SİTESİ

Brunsia WEB ile Avukat ve hukuk bürolarına özel olarak tasarlanmış web sitelerine kavuşun. Kurumsal bir web sitesine ihtiyacınız var ancak nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız Brunsia WEB sizler için gereksinim duyduğunuz bütün özellikleri bünyesinde barındırıyor. Uzun süren geliştirme aşamalarından sonra oluşturduğumuz tamamen yerli hukuk bürosu web sitesi ve avukat web sitesi tasarlamak için ideal yapıya kavuşan Brunsia WEB ile siz de artık dilediğiniz Kurumsal web sitenize kavuşabilirsiniz.

Müvekkillerinizin davalarını takip etmelerine olanak sağlayın, randevu sisteminiz ile ofis içi organizasyonunuzu kolaylaştırın, hukuki makaleler yayımlayın, haber ve blog paylaşın, iletişim formları oluştururak dilediğiniz bilgileri sitenizi ziyaret eden kullanıcılardan alın, e-tahsilat sistemi, Google ve Yandex maps optimizasyonlarıyla birlikte çoklu dil sistemiyle birden fazla dilde avukat web siteniz hazır hale geliyor. Üstelik bütün bunları yönetim panelinizle birlikte dilediğiniz zaman takip edip düzenleyebilirsiniz.